2000 yılından günümüze, sürekli olarak kendini yenileyerek gelmiş olan Eroğlular Spor Ayakkabıcılık San.Tic. Ltd. Şti. artan üretim kapasitesi ile, çalışmalarını yeni modern tesislerinde sürdürmektedir.
Kuruluşumuz toplam 10.000m2 kapalı alana sahip tesislerinde, günlük 5000 çift BAY,BAYAN,ÇOCUK casual/spor ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir. Marco Jamper, Ligol, Airless, Cnayder,Fuman markaları ile kaliteyi hesaplı fiyata tüketiciye sunma politikasını benimsemiş ve kısa sürede tüketicinin ürünlerini tercih ettiği firmalar arasında yerini almıştır. Türkiye ve Avrupa pazarına satış yapmaktadır.
Bugün, Eroğlular Spor Ayakkabıcılık San.Tic. Ltd. Şti. deneyimli kadrosu ile ürünlerinde arzu edilen kalite, zarafet ve sağlamlığı yakalamış ve Türk Ayakkabı Sanayinde önemli bir yer edinmiştir. Üretimi yapılan ayakkabıların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük özen göstermektedir. Dünya genelinde ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.
Yenilikçi ve gelişimci özelliğinin yanında Eroğlular Spor Ayakkabıcılık San.Tic. Ltd. Şti. için insan sağlığı ve çevre duyarlılığı birinci önceliktir. Bu nedenle insan sağlığına uygun ve çevreyi asgari düzeyde kirleten malzeme kullanılması ön planda tutulmakta ve tüm malzemelerin uygun kalitede olduğundan emin olmak adına kullanım öncesi sıkı bir denetim ve muhtelif test işlemlerinden geçirmektedir.

Tescilli Logolarımız