MİSYONUMUZ

Gençlik, Sıra Dışı Ayakkabı Tarzını Oluştursun Diye Varız

Yeni jenerasyonların yükselen özgün ve bireysel yaklaşımını desteklemek, gençlere ve genç hissedenlere kendi tarzlarınızı istedikleri gibi oluşturmasında seçenekleri sunmak temel görevimizdir.

Gençlik

Gençler ve genç hissedenlerin kendi tarzlarını özgürce yansıtmalarını sağlarız.

Sıra Dışı

Gençlerin özgün ve sıra dışı yaşamaları için onlara olanak veririz.

Ayakkabı

MARCO JAMPER markasının kimliği ayakkabı ile bütünleşmiştir. Bir “ayakkabı” markası olduğumuzu ve her zaman farklı, özgün tasarımlar üreteceğimizi temin ederiz.

Tarz

MARCO JAMPER, geçmişinden bu yana her zaman üstün tarzı iler bilinmektedir. Tasarımlarımıza var olan çizgimiz ve tarzımızı her koşulda koruyarak yön veririz.

Oluşum

Tüm bu yaklaşımlarımızla, MARCO JAMPER markası olarak gençliğin kendi ayakkabı tarzını oluşturmasında onları destekleriz.

VİZYONUMUZ

GENÇ YAŞAM TARZINA YÖN VEREN MARKA OLMAK

Genç

Sunduğumuz farklılık ve özgürlükle her zaman gençler ve genç hissedenlerin vazgeçilmezi olmak.

Yaşam Tarzı

Her zaman ve her durumda, gençlerin yaşam tarzını yansıtmasına olanak veren bir marka olmak, farklı serilerdeki ayakkabılarla, hedef kitlenin ihtiyaçlarına her koşulda çözüm üretmek.

Yön Vermek

Gençlerin sürekli farklılaşan yaşam tarzına uyum sağlamak ve onlara ilham verip yön vermek.

Moda

Markanın moda algısını her zaman yukarı taşımak.

poLİTİKAMIZ

Estetik ve kaliteden ödün vermeyen ürünler sunarken, tüm kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde değerlendirir, yasalara uygun olarak işleyen sistemimizi proaktif bir yaklaşımla sürekli iyileştiririz. Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Sürdürülebilir bir karlılığa ulaşmış iç ve dış müşterilerimiz tarafından iyi bilinen ve tercih edilen bir marka olarak, müşteri memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır.